Kliko Like, ose prit 1000seconda per tu shfaqur

Please Wait 10 Seconds...!!!.

Tuna:Telefonin e mbaj me vibrim dhe e le ne nje vend te sikletshem ..!

Altuna Sejdiu      Kengetarja e njohur shqipetare Altuna Sejdiu duket se e ka egzagjeruar me te foluren ne publik.
E pranishme ne panelin e spektaklit "X Factor" qe transmetohet ne Televizionin Klan.Tuna ne nje moment publikisht deklaroi se "faleminderoj te gjith fansat per mesazhet qe po mi dergojn" por telefonin e kam me vibrim dhe ekam ne nje vend te papershtatshem ...ka deklaruar ajo duke qeshur.

Mendja nuk behet operacion - VIDEO

Sa vite ja jepni kesaj bukuroshe ? - FOTO

Behet fjale per Monica Beluci dhe eshte 46 vjecare, por nga pamja duket si?

Do kishit dashur te keni fate te ketille!!!!(VIDEO)


Kta njerez ne kete video kane nje fate qe shumekushi kishte pasur deshire qe ta kete. Shpetojne nga disa raste, e shikojne vdekjen me sy, dhe bejne disa veprime te cilat nuk do ishin realizuar po nuk do kishin fat.
Nese nuk besoni ne fatin e madhe te ketyre njerezve atehere shikoni videon.

Kli ko me poshte per te pare videon :

Dobesohet 300 kg pasi humb...(FOTO)


Koha kur ky njeri hante 10 here me shume se qe duhej te hante i perket historise. Ky njeri ka  humbur primatin si njeriu me i trash ne bote, ndersa ky njeri per shkak te trashesise se tij te madhe ka humbur gruan e tij te jetes dhe punen e tij.

Pol Mejson nuk eshte me njeriu me i trash ne bote pasise ky 51 vjecar britanez eshte dobesuar per 300 kg .


Shet virgjëritetin e saj për të paguar ilaçet e nënës saj - VIDEONjë tinejxhere braziliane ka vendosur që të shesë virgjë ritetin e saj vetëm e vetëm për të paguar ilaçet për sëmundjen e nënës saj.

18-vjeçarja Rebecca Bernardo nga Brazili ka vendosur që të paraqesë në Youtube një video ku ajo kërkon ankand për virgjëritetin e saj, prej ku ka ardhur oferta prej 35.000 dollarë, ndërsa më pas një organizatë australiane ka vendosur që të paguaj plot 780.000 dollarë pët të.

Rebecca në një intervju për CNN tha se ka vendosur për këtë hap, pasi që ajo nuk mundej që me punën e saj ku fitonte vetëm 75 dollarë të paguaj medikamentet për nënën e saj, e cila kishte pësuar sulm në tru.


Lamborghini nuk njeh kufinjë...as bora nuk mund ta ndal - VIDEO

Një ndër modelët më të shitur të Lamborghinit, ai Gallardo, shumë herë ka dëshmuar në stilin si dhe fuqinë që posedon ky automobil.

Në videon e mëposhtme do të mund të shihni se si ky model i Lamborghinit LP560 bën "drift" edhe në borë...shi ko videon mëposhtë